Drodzy Klanowicze

Drodzy Klanowicze.

Czy się cieszą na sam widok naszego „Warloga”. Kolejna wojna wygrana, widać stało się to już normą. Bardzo mi się to podoba, bo przecież idea Klanu wojennego leży właśnie w wygrywaniu wojen.

Jak zapewne widzicie, Drodzy Klanowicze, ostatnimi czasy nasz Klan przechodził małą reorganizację. Zasłużony i podziwiany X4 stracił z nami kontakt a jego miejsce zajęła podziwiana, pełna energii i entuzjazmu Frey. Ponadto nasi co-liderzy byli pozostawieni bez widocznego wsparcia, bo grudzień to ten jeden miesiąc w roku kiedy muszę pracować. Tak to już czasami w życiu bywa…

Wracając jednak do ostatniej wojny, myślę że warto będzie zamieścić króciutki feedback. Nie będę się rozpisywał o dobrych i skutecznych atakach, napiszę jednak parę słów o błędach. Tak więc zaczynając od Xarixa i jego ataku na numer 29 – staram się wciąż zrozumieć sens atakowania łukami, bez osłony tanków. Master, atakując 23, nie zniszczył budynków w miejscu gdzie wyciągnął cc / nie wyciągnął cc w puste miejsce i łuki zamiast niszczyć zawartość cc, atakowały budynki. W wyniku tej nieskutecznej wymiany ognia pozostały na placu boju tylko gigi, więc wynik ataku był przesądzony. Nightstalker – jaki sens jest wysyłanie łuków górą a tanki dołem? To tak nie działa… Tanki mają zbierać na siebie obrażenia, by łuki mogły siać zniszczenie. Pierwszy atak Wysmażonego też na 5% też nie wyglądał na przemyślany. Wyciąganie cc między budynki, gdzie łuki strzelały po budynkach a nie po zawartości cc? Nie rozumiem…

Hero, czy ty pierwszy raz atakowałeś smokami? Na pewno nie poczytałeś jak to zrobić… Balony to nie tanki i mo©ą tylko atakować zza smoków. Przy atakach smokami, odcinamy boki… etc… Słabiutko, brak planu. Ludomir, atak z barbarami? Naprawdę? Na wojnie? Nie ma się co dziwić, że trzech gwiazdek nie ma. Nightstalkera pech nie opuścił w drugim ataku – disconnect. Potem już atak Foxona na 99% z klasycznym błędem – budka w rogu mapy. Tyle razy o tym pisaliśmy.

Podsumowując, rozumiem że ciągle się uczymy, ale niektóre błędy nie mają prawa się powtórzyć. Mamy klan na wysokim levelu i doświadczonych graczy. Elderzy chętnie doradzają na czacie… Korzystajcie z tego Klanowicze.

Przyjrzałem się również aktywności w naszym klanie. Podczas ostatniej wojny dwóch graczy nie wykonało drugiego ataku. Ludomir, którego konsekwencje nie ominęły oczywiście i Placek – nowy gracz, którego staramy się „wychować” poprzez wspieranie i pomaganie donatami. W jego przypadku było to wcześniej uzgodnione ze mną.

Przechodząc do kwestii donatów, mamy 4 konta nie spełniające naszych minimalnych wymogów 1:2. Są to Kat (moje drugie konto), któwy powstał tylko na potrzeby wojen i jest moim zrushowanym kontem, a wojsko dostaje tylko od mojego górnego konta, Placek – którego zdecydowaliśmy się wspierać, a także John Cena (0-0) i Nuke (409-929), którzy muszą się pilnie poprawić albo spotkają ich konsekwencje.

Myślę, że narazie wystarczy tych moich przemyśleń. Pamiętajcie Drodzy Klanowicze, że zawsze możecie korespondować z nami przez podany w opisie klanu adres mailowy.

Pozdrawiam

Inkwizytor.

Advertisements

One thought on “Drodzy Klanowicze

 1. Witaj kolego, dobra robota.
  Zrobiłeś super podsumowanie i tylko Ty wiesz ile cennego czasu to wymaga.

  Mam nadzieję że nasz szef czy ktoś z doświadczeniem, zrobi to samo 😉

  dzięki za życzenia i nawzajem Dosiego roku

  Jerem z klanu Slowianie

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s