Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Drodzy Klanowicze. Z okazji dzisiejszego święta, czas na odrobine refleksji na temat naszego Klanu i naszej przyszłości. Dlatego pokusiłem się o wyskrobanie kilku linijek, by nakreślić przed Wami naszą wizję rozwoju klanu.

Osiągnęliśmy wiele. Mamy piękny „WarLog”. Większość wojen wygrywamy bez większego wysiłku, a Klanowicze, poza pojedynczymi wyjątkami, wykazują się zdyscyplinowaniem. To bardzo dużo, biorąc pod uwagę jak zaczynaliśmy. Jednak wygrywanie wojen to nie wszystko.

W skład naszego Klanu wchodzą 4 Członkowie Zarządu i 14 Elderów. Zgodnie z założeniem, Zarząd dba o rozwój Klanu i jego długoterminową strategię a Elderzy o rekrutację i rozwój Nowych Klanowiczów. Biorąc pod uwagę, że mamy 14 Elderów, muszę przyznać, że nie zawsze można to odczuć. Wiem, że mamy kilku „honorowych” Elderów, ale ogólnie to odnoszę wrażenie, że część Elderów uważa, że osiągnęła już wszystko i może spocząć na laurach. Nic bardziej mylnego. Proszę wsiąść się w garść i zaktywizować. Nowy Rok zaczniemy od rewizji Elderów i ich wkładu w rozwój Klanu.

Nowi Klanowicze budzą często mieszane uczucia. Uwielbiam to. „Przyjmijcie mnie, jestem aktywnym graczem”, a później „out” na wojny, dwucyfrowe donaty i dwucyfrowe wojsko otrzymane. I gdzie tu aktywność? Stać nas na dobrych graczy, bo mamy wysoki poziom klanu. Dlatego też zaczniemy bardziej rygorystycznie przyglądać się Członkom naszego Klanu pod kątem ich wkładu w naszą społeczność. Nie chcemy „pasożytów” i odrzutów z innych Klanów. Proszę więc by jak kogoś przyjmujecie i widać, że odszedł z poprzedniego Klanu w trakcie wojny – bardzo się zastanówcie. Nie liczy się ilość graczy a ich jakość.

Swoją drogą myślę, że czas nawiązać współpracę z innymi Klanami w celu stworzenia „czarnej listy” graczy, którzy z jakiejś przyczyny zostali wyrzuceni z innych Klanów i nie warto nawet próbować ich przyjmować do dobrych Klanów. W tym miejscu zapraszam do współpracy Liderów z innych polskich Klanów. Uczyńmy grę w COCa lepszą i przyjemniejszą!

Nowy Rok, nowa energia. Czas ruszyć z naszym Klanem do przodu! Czas ożywić nasz chat! Czas na kolejne, jeszcze lepsze wojny! Ponadto Nowy Rok daje nam na spędzenie kolejnych dwunastu miesięcy w lepszej atmosferze, unikając błędów z poprzedniego roku. W Zdrowiu i ciepłej, rodzinnej atmosferze. Tego Wam właśnie życzę drodzy Klanowicze w imieniu nie tylko swoim, ale i całego Zarządu.

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Inkwizytor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s