Ogłoszenie!!!

Drodzy Klanowicze,

Przyjrzałem się ponownie sytuacji w naszym klanie i nie jest tak różowo, jak moglibyśmy myśleć. Dyscyplina się rozluźniła, a niektórzy gracze wydają się czuć nietykalni. Świadczy o tym chociażby fakt, że czterech graczy uznało, że nie są zobowiązani do oddania dwóch ataków na ostatniej wojnie. Lukipl został za to nagrodzony kickiem, jednak Zigman i Foxon to już recydywa. Do tego dochodzi Placek, który jest pod naszą opieką i wspomagamy jego rozwój, ale najwyższy czas, by postarał się oddawać obydwa ataki, zgodnie z taktyką i na czas.

Następnie jedziemy po donatach. Przypominam, że minimalne ratio to 1:2. Mamy tutaj Shadowa (558:998) – doświadczonego gracza, który leci na styk, Master1920 (540:1089), który nawet nie spełnia minimum, MałaMi (114:220), która leci na styk i będzie wielce zdziwiona, gdy znowu dostanie kicka, ThXII (8:20), czego nawet nie warto komentować, czy Amanta (140:285), co również klasyfikuje się do kicka. Placek (0:188) i Gabi (0:0) mają pozwolenie Zarządu, ponieważ są pod naszą opieką i wspieramy ich rozwój.

Postanowiłem, że dość już tego dobrego i rozpoczyna się sezon polowań. Od teraz oczekuję, że każdy gracz wzięty na wojnę odda dwa terminowe ataki. Wracamy do regulaminu. Jeśli gracz nie może wykonać ataku, ma obowiązek przysłać wcześniej przysłać mail na adres klanu. Wyjątkiem są tylko i wyłącznie martwe konta Liderów.

Postanowiłem również, że wszyscy gracze mają od teraz 24 godziny na naprawienie swoich donatów. Od jutra, od godziny 1900, ktokolwiek złamie zasadę 1:2, nawet o 1 jednostkę, zostanie wyróżniony stosem. To samo tyczy się braku lub spóźnionego ataku na wojnie. Będę bezlitosny i bezwzględny. Dotyczy to również graczy z długum stażem, elderów i innych świętych krów.

Amen. Idźcież w pokoju czy tam do pokoju…

Wasz Inkwizytor

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s