Podsumowanie tygodnia.

Witajcie Drodzy Klanowicze.

Tydzień ma się już ku końcowi, więc postanowiłem się pokusić na króciutkie podsumowanie naszej aktywności. Dane poniżej wynikają ze statystyk, które prowadzę dla naszego klanu. Wybaczcie, że skupie się na negatywnym aspekcie naszej aktywności, ale wypisywanie wszystkich pozytywów zajęłoby mi całą noc :).

Na początku chciałbym wszystkim Wam podziękować za Wasz wkład w rozwój naszego klanu i Wasza aktywność na czacie i w mailach. Bardzo sobie cenię komunikację z Wami i mam zawsze nadzieję, że odpiszę na Wasze maile szybko i rozwieje zawsze wszelakie wątpliwości (sorry Grunaldi – moje niedopatrzenie. 🙂  ). Tak więc wracając do rzeczy, dziękuje Wszystkim, którzy się starali, a najbardziej tym, którzy osiągnęli nasze tygodniowe targety. Jednak nie każdy wywiązał się z naszego regulaminu. Zacznę od donatów, bo to jest najprościej kontrolować: Majkel i Foxon – naprawdę? Doświadczenie gracze… Mam nadzieję, że do kolejnej niedzieli ten stan rzeczy ulegnie zmianie. Teraz gracze, którzy nie zdobyli minimalnej, tygodniowej ilości gwiazdek (4), a nie zgłosili urlopów: Buffon, Majkel, Dzik, Lola, Gabi, Papiez2137 (może warto przemyśleć bycie w klanie wojennym, bo drugi tydzień już nie bierzesz udziału w wojnach?), MilitarnyKoksu i Mazi323.

Klanowicze, jesteśmy klanem nastawionym na wojny. Czy 4 gwiazdki w tygodniu to duże wymaganie? Przypominam, że zawsze można wysłać maila i powiedzieć, że się będzie niedostępnym przez jakiś czas. Urlop należy się każdemu.

Kończę już marudzić. Sam byłem drugi tydzień na urlopie, ale od następnej wojny wracam. W międzyczasie chciałbym przypomnieć Elderom o motywowaniu i wspomaganiu swoich Drużyn. Widać już ogromną różnicę między drużynami różnych Elderów, ale i między Elderami różnych Liderów. O tym jednak będzie za tydzień.

Ostatni akapit poświęcę rekrutacji. Drodzy Elderzy, jak jesteście na czacie, to podejmujcie decyzje czy kogoś przyjmujemy, czy nie. Nie chcę, by aplikacje wisiały na czacie i były ignorowane. Chcemy wychować nowych graczy, bo to jest dla nas różnica między klanem się rozwijającym a wymierającym. A tym drugim na pewno nie chcemy zostać :).

Wasz Inkwizytor

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s