Czarna Lista

Drodzy Klanowicze

Długo nad tym myśleliśmy i rozważaliśmy wspólnie na  naszych czatach Zarządu Klanu i ostatecznie postanowiliśmy uruchomić naszą Czarną Listę.

Na Czarnej Liście będziemy umieszczać Graczy, którzy naszym skromnym zdaniem złamali nasz regulamin w sposób karygodny i w ten sposób chcemy ostrzec inne klany, że nie warto brać tych graczy pod swoją opiekę. Mamy już jednego kandydata, który dostał dzisiaj kicka nie  tylko za to, że nie oddał bez wytłumaczenia drugiego ataku na wojnie, ale także pasożytował na klanie, mając donaty dużo poniżej 1:3, gdzie regulamin mówi o 1:2 i nie zastosował się do ostrzeżenia na inboxie.

Procedura będzie taka, że będziemy dawać Graczom szanse na odwołanie, zanim trafią na Czarną Listę. Dlatego gdy postanowimy kogoś na niej umieścić, to nie uczynimy tego natychmiast, tylko odczekamy 48h dając tej osobie szansę na odwołanie od kicka/decyzji w drodze normalnej, regulaminowej apelacji.

Uznaliśmy, że krok ten jest niezbędny, jako że ostatnio przewinęło się przez nasz Klan sporo Graczy, którzy nie zasłużyli na zaszczytny tytuł Członka naszego Klanu.

 

Pozdrawiam.

Ink

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s